Kariera

Plastema to rozwijająca się firma rodzinna, w której ludzie stanowią największą wartość. Przywiązujemy dużą wagę do tego by wszyscy nasi pracownicy czuli się docenieni i wartościowi. Oferujemy przyjazne warunki pracy oraz serdeczną atmosferę.

Ucz się od ekspertów i poszerzaj swoje horyzonty w naszej branży jako praktykant. Damy Ci szereg możliwości rozwoju. Z nami zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenia zawodowe.

Zobacz aktualne oferty pracy i dołącz do nas!.

NASTAWIACZ FORM WTRYSKOWYCH

Opis stanowiska pracy:
– ustawianie parametrów maszyn wtryskowych
– monitorowanie parametrów produkcji
– montaż i demontaż form wtryskowych na wtryskarkach
– podłączanie i ustawianie urządzeń peryferyjnych
– dbanie o właściwy stan techniczny form wtryskowych
– uruchamianie nowych form wtryskowych

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

PAKOWACZ/OPERATOR WTRYSKARKI

– pakowanie produktów z tworzyw sztucznych
– odbiór detali z maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– zaangażowanie w powierzone obowiązki,
– dyspozycyjność, punktualność,
– nie wymagamy doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@plastema.pl